(0212) 537 99 12

Hakkımızda

Bombe Ve Basınçlı Kap alanında faliyet gösteren Yıldırımay Bombe Ve Kazan Sanayi Sektörün en köklü kuruluşlarından biri olarak bombe imalatlarında ve basınçlı kap imalatlarında hizmet verip yanlız bunla kalmayıp konik sac büküm silindir sac büküm ve bulunduğumuz sektörle ile ilgili her türlü imalat ve işçilik olarak hizmet vermekteyiz.

Yıldırımay Bombe ve Kazan Sanayi 1986 yılında kurucumuz Saim Aykın Tarafından faaliyete başlamıştır kurulduğu günden itibaren bombe imalatı basınçlı kaplar konik şaç büküm silindir saç büküm ve özel imalatlar alanlarında çalışmalarını başarıyla sürdürmüştür.

KALİTE

Yıldırımay Bombe ve Kazan San. için müşteri ihtiyaç ve beklentileri büyük önem taşımaktadır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin net tanımı ile başlayarak, bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak ve beklentileri aşmak için çalışır.
İlgili standartlara, yönetmeliklere ve müşteri özel şartlarına bağlı kalarak kalitede devamlılık, yüksek emniyet ve maliyetlerde etkinlik sağlayan süreçler oluşturmak ve bu süreçlerin sürekli iyileştirilmesi önceliğidir.
Tedarikçilerin ve iş ortaklarının da sistemin bir parçası olduğunun bilincindedir ve gelişimlerini yakından takip eder.
Ticari yaklaşımı ve kalite anlayışıyla her zaman karşılıklı güveni, uzun soluklu ilişkileri ve müşteri memnuniyetini sürdürmek amacındadır.

İNSAN

Yıldırımay Bombe ve Kazan San. eşit istihdam olanağı taahhüt eder ve toplum içinde kültürel çeşitliliği destekler.
Müşteri memnuniyetine giden yolun çalışanların memnuniyetinden geçtiğini bilerek, çalışanların yaşam standartlarını ve refahlarını yükseltmeye özen gösterir.
Şirket başarısında takım ruhunu vurgulayarak, işçilerin istişarelerine ve katılımlarına, işçi temsilcisine bağlılık esasına dayalı takım ruhunun eğitim ve iletişim yoluyla güçlendirilmesi için çalışır.
Dürüstlüğe ve bütünlüğe dayalı başarılı ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturup devam ettirmek için gerekli çalışmaları yürütür.
İlgili yasal ve diğer gereklilikleri karşılayarak, işle ilgili yaralanmaların ve kötü sağlık durumunun önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşulları sağlamayı, bu ortamı oluşturmak için gerekli önlemleri almayı, tehlikeleri ortadan kaldırma ve İSG risklerini azaltmayı taahhüt eder.

ÇEVRE

Yıldırımay Bombe ve Kazan San. içinde bulunduğu çevre ve toplumu desteklemeye kararlıdır.
Fiziksel çevrenin korunması amacıyla hedefler koyarak, çalışanlarda farkındalık yaratarak, çevresel performansı sürekli denetleyerek tesisinin çevreye olumsuz etkilerini önlemek ve çevresini iyileştirmek için çalışır.
İlgili yasal gereklilikleri karşılayarak, çevre kirliliğinin önlenmesi, sağlıklı bir çevre için gerekli emniyet ve çevre önlemlerini uygulayarak çevreyi korumayı taahhüt eder.